Hallo tennisvrienden,

We hebben een erg mooie zomer achter de rug. Veel nieuwe leden erbij, zowel jong als oud. Voor het eerst sinds jaren groeit het aantal leden van onze prachtige club. Ook wordt er steeds meer padel gespeeld, hopelijk komt de tweede baan er in 2020.

Het NRT toernooi was voor het eerst een 4*toernooi en het aantal deelnemers was nog nooit zo groot. De toss wordt steeds drukker bezocht en de eigen regiocompetities blijven ongekend populair. Er wordt ook heel veel deelgenomen door onze leden aan de toernooien in de eigen regio en dat zijn leuke sportieve feestjes!

Deze winter worden de trainingen in de hal verzorgd door Joost op de dinsdag en alle overige dagen door Krijn

Vanaf begin 30 september gaan de winterlessen weer beginnen.

 

Alle cursussen bestaan uit 20 trainingen!

Vanwege de verhoging halhuur en BTW verhoging van 6 naar 9% hebben we de prijzen aangepast.

De standaardgroepen zijn 7-9 personen.

1 uur, voor 18.30 uur: 224 euro inclusief halhuur en BTW

1 uur, na 18.30 uur: 269 euro inclusief halhuur en BTW

Afwijkende groepsgrootte of tijdsduur op aanvraag

 

De kringtrainingen zijn er voor kinderen van heel Noordenveld e.o die extra uitgedaagd willen worden. Hierbij werken we nu nauw samen met Tennisteam het Noorden en de KNLTB. Verdere informatie over de kringtrainingen kunt u in de nieuwsbrief kringtraining lezen. De prijzen van de kringtraining zijn onder voorbehoud, want door de samenwerking met KNLTB gaat de KNLTB de trainingen nog met een onbekend bedrag ondersteunen en dat komt geheel ten goede aan de prijzen voor de kinderen.

 

Inschrijving kan tot 15 september. Graag duidelijk voorkeuren aangeven voor dagen en medespelers.

 

Aanmelden voor training senioren kan via: https://www.tennisschoolnoordenveld.nl/inschrijven-reo/

voor junioren kan via: https://www.tennisschoolnoordenveld.nl/inschrijving-reo-junioren/

Aanmelden voor kringtraining kan rechtstreeks via:

https://www.tennisschoolnoordenveld.nl/inschrijving-kringtraining-2/

 

Sportieve groet

Winand